• Darmowa dostawa od 500 zł
  • Pakowane z czułością
  • 790 369 790
  • sklep@dendrobates.pl
Strona główna1 » Regulamin

Regulamin

§1 Informacje ogólne
1. Regulamin określa zasady sprzedaży przez sklep dendrobates.pl należący do firmy TerraSklep Piotr Moj, z siedzibą przy ul. Parkingowej 21 Myślina, 46-380 Dobrodzień, numer NIP: PL5761491830, REGON: 161587724.

2. Transakcje kupna-sprzedaży odbywają się w formie umowy zawieranej na odległość za pomocą serwisu internetowego, pomiędzy zamawiającym - zwanym dalej Klientem, a sklepem internetowym dendrobates.pl, zwanym dalej Sprzedającym.

3. Serwis internetowy Sprzedającego pod nazwą dendrobates.pl funkcjonuje pod adresem dendrobates.pl
4. Do przeglądania i składania zamówień na sklepie wymagana jest przeglądarka internetowa, zalecamy przeglądanie strony w przeglądarce Mozilla lub Chrome.
 
§1 Zamówienia
1. Zamówienia przyjmowane są przez cały czas pracy serwisu internetowego www.dendrobates.pl poprzez formularz zamówieniowy.
3. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych lub błędnych danych i braku możliwości kontaktu z Klientem, Sprzedający zastrzega sobie możliwość odstąpienia od realizacji zamówienia.
4. W przypadku niedostępności produktów lub problemów z realizacją zamówienia Sprzedający skontaktuje się z Klientem w sprawie ustalenia sposobu i czasu realizacji zamówienia lub ewentualnego odstąpienia od realizacji zamówienia.
 
§3 Ceny towarów i płatność
1. Wszystkie ceny towarów podane są w cenach brutto. Ceny nie zawierają kosztów wysyłki. Do zakupów wystawiamy paragon lub fakturę.
2. Płatność za towar wraz z wybranym kosztem wysyłki można wpłacić przelewem bankowym lub pobranie przy odbiorze.
3. W tytule przelewów należy wpisywać numer zamówienia.
 
§4 Terminy dostawy i koszty
1. Zamówienia wysyłane są po zaksięgowaniu wpłaty. Wysyłka następuje do 24h od zaksięgowania wpłaty, w wyjątkowych przypadkach może się wydłużyć do 72h.
2. Informacja o koszcie wysyłki jest dostępna w trakcie dokonywania zamówienia na formularzu zawierającym zestawienie zamówionych towarów. Koszty wysyłek kształtują się następująco:
Koszt wysyłki:
Kurier DPD - 18zł
Kurier DPD pobranie - 23zł
Paczkomat INPOST - 18zł
Dla zamówień powyżej 500zł wysyłka jest na nasz koszt.
W niektórych przypadkach ze względu na gabaryty i kształt przesyłek możemy wysłać przesyłkę innym kurierem.
W przypadku niestandardowych dużych wysyłek koszt wysyłki może ulec zmianie, wysyłamy wtedy informację na maila.
 
§5 Zwroty, reklamacje
1. Zgodnie z ustawą klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie terrasklep.pl bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Proszę zapoznać się z poniższymi dokumentami:
Pouczenie o odstąpieniu od umowy
Wzór odstąpienia od umowy
Wysyłamy na nasz koszt kuriera po odbiór przesyłki zwrotnej. Termin należy ustalić mailowo.
Zwroty należy przesyłać na adres:
TerraSklep
Bzinica Stara Miarki 1
46-380 Dobrodzień

2. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia, powinien poinformować o tym sprzedawcę. Po uzgodnieniu ze sprzedającym, klient powinien odesłać go na adres: TerraSklep Piotr Moj, Bzinica Stara Karola Miarki 1, 46-380 Dobrodzień.  Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 30 dni.
Do reklamowanego towaru należy dołączyć dowód zakupu oraz wypełniony i podpisany protokół reklamacyjny:
Protokół reklamacyjny .doc
Protokół reklamacyjny .pdf
Reklamacje należy przesyłać na adres:
TerraSklep
Bzinica Stara Miarki 1
46-380 Dobrodzień