• Darmowa dostawa od 500 zł
  • Pakowane z czułością
  • 790 369 790
  • sklep@dendrobates.pl
Strona główna1 » Aktualności2 » Oświetlenie LED SkyLight PRO

Oświetlenie LED SkyLight PRO

Data dodania: 22-02-2018 Oprawa oświetleniowa SKYLIGHT PRO RH/RV przeznaczona jest do oświetlania wnętrz średnich lub dużych terrariów oraz wiwariów wyposażonych w szklany sufit.

 

SKYLIGHT PRO RH

SKYLIGHT PRO RV

Professional

LED lighting

for

your

nature hobby

 

Simple and effective.

Perfect solution for your custom built vivarium or rack system.

 

 
   

SKYLIGHT PRO RH

JUNGLESKY LINE - LAM003

SKYLIGHT PRO RV

JUNGLESKY LINE - LAM004

C:UsersSKYLIGHTDocumentsKatalogimageslogo alfa.png


PRO R_cut 3PRO R podwieszenie

PRZEZNACZENIE

DOSKONAŁE ODPROWADZANIE CIEPŁA

RZECZYWISTE ODWZOROWANIE

BARW

PROMIENIOWANIE AKTYWNE FOTOSYNTETYCZNIE

SZEROKOKĄTNA LUB SKUPIAJĄCA OPTYKA

 

 

Oprawa oświetleniowa SKYLIGHT PRO RH/RV przeznaczona jest do oświetlania wnętrz średnich lub dużych terrariów oraz wiwariów wyposażonych w szklany sufit. Oprawa PRO RH jest przeznaczona do zbiorników o orientacji poziomej, natomiast PRO RV została zaprojektowana z myślą o terrariach typu pionowego. Oprawy mogą być stawiane na powierzchni sufitu terrarium. Możliwe jest również podwieszenie oprawy oświetleniowej poprzez montaż do pokrywy terrarium lub elementów konstrukcyjnych regału. Spektrum światła emitowanego przez oprawę jest odpowiednie dla prawidłowego procesu fotosyntezy, czyniąc ten produkt odpowiednim dla uprawy nawet najbardziej wymagających gatunków roślin.

Oprawy SKYLIGHT PRO RH/RV są oferowane w zestawach złożonych z 2, 3 lub 4 niezależnych modułów, co pozwala na oświetlenie kilku sąsiadujących zbiorników, lub jednego większego zbiornika o szerokości do 160 cm i wysokości do 120 cm w zależności od zastosowanej konfiguracji lamp.

 

 

 


 
Przejdź do strony głównej